Simpsons Movie

Klasik Film – Bugün İzleyiciler İçin Neden Güncel Kalıyor?

Peki gerçekten klasik bir film olarak kabul edilen nedir? Siyah beyaz bir kara film olayı olarak basitçe ilişkilendirebilir miyiz? Bu sevimsiz klasik müzikten bazılarını içeriyor mu? Büyük pudralı peruklara ne dersin? Hem karakterlerin hem de dönem kıyafetlerinin ve kıyafetlerinin resmi doğasını düşünüyor musunuz? 10 Oscar almış bir klasik film midir? Yoksa izleyicilerin ve bireylerin algısına bağlı olarak klasik bir film mi düşünüyorsunuz?

Klasik film, hamburgerleri keşfettiğimizden beri gerçekten büyük icatlardan biridir. Klasik film aynı zamanda çocukken izleme avantajına sahip olduğumuz tek dizi, çünkü o zamanlar sadece üç televizyon kanalı mevcuttu. O eski güzel cumartesi öğleden sonraları ve pazar günleriydi, sevgili babam şovdaki spor programlarıyla meşgul değildi, geçmişten gelen o klasik filmler, çekici kızları ve erkekleri kovboy olmak istememiz için ilham veren filmleri, tüm ihtişamıyla zevk almamız için hazır hale getirildi.

Klasik filmler ile sadece klasik dönem unsurlarına (müzik, kostüm, hikaye anlatımı vb.) sahip klasik filmler arasında bariz bir fark olsa da, sadece belirli bir konuyu içeren dünün ve bugünün klasik filminin zevkine değinmek istiyorum. tarihin dönemi ve yapar, daha sonra sadece klasik dönem öğelerini içerir.

Siyah beyaz filmleri güzellikler ve güzelliklerle, komedileri huysuzlarla, hikayeleri o zamanlar bizim gibi insanların kim olduğuna dair kavrayışlarla ama öğrenmemiz gereken ek bir jene sais quoi ile ilişkilendirme eğilimindeyim. onlara hak ettikleri adaleti sağlamak için onları öğrenip nihayet elimizden geldiğince derin ve geniş bir şekilde takdir etmek.

Örneğin, tüm zamanların en sevdiğim klasik filmi, Doğaçlama diyelim. Bu film temel olarak George Sand, Franz Liszt, Freiderich Chopin karakterlerinin ve harika bir arkadaşlık karşılığında sanatçıların resim yapmalarına, yaratmalarına, bestelemelerine, yazmalarına izin veren krallara layık ve varlıklı insanların hayatlarından birkaç yılını canlandırıyor. ve güzel eğlence. Film, Chopin’le ortaklık kurmaya kararlı, saldırganlığı ve zayıflığı eşit büyüklükte olan Sand’e odaklanıyor. Kostümler, film müziği, diyalog ve dekor, yön, teknik ve kelimelerin ve duyguların sunumu kadar nefes kesici. Hatta zamanın başlangıcından günümüze kadar insanın aşk ve nefret, iyi ve kötü ile özdeşleştirdiği veya takdir ettiği bir veya iki temanın yanı sıra filmin kendisi kadar zamansız olan özlem ve aidiyet motifleri bile vardır.

Yakınlığım olan diğer klasik film seçenekleri, daha az ana akım ve popüler olanlardır. Bayan Parker ve Kısır Döngü (açıkça POST-klasik dönemleri olsa da), Wilde ve Jefferson’ı, örneğin Amadeus, Emma, ​​The Piano ve herhangi bir sayıda Kenneth Branagh ve Emma gibi klasik film beğenisine layık görürdüm. Thompson yapımları.

Animasyon Komedisinin Ortak Stratejileri

Animasyon komedi alanında uzmanlaşmış bağımsız bir film yapımcısı olarak, insanları güldürmeyi amaçlayan projelerin nasıl oluşturulabileceğine (iyi bir şekilde) dair düşüncelerimi ve gözlemlerimi paylaşmak istiyorum. Son zamanlardaki popüler şovlara ve filmlere (örn. Simpsons, Family Guy, Shrek, vb.) yakından bakarak, günümüzün animasyon televizyon programlarının ve şovlarının çoğunda kullanılan başlıca mizah stratejilerinden bazılarını tanımlayan kısa bir analiz yaptım. yanı sıra bunları uygulamanın avantajları/dezavantajları. Devam etmeden önce bir not: Bu makale yalnızca komedi film yapımcıları için bir rehber niteliğinde değildir – eminim iyi mizahtan hoşlananlarınız da bundan bir şeyler çıkaracaktır.

Aşağıdaki derleme benim kendi gözlemlerimin sonucudur ve bu Pazar gecesi Family Guy çıktığında daha yakından bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız. Daha sonra, ana akım izleyiciler için etkili mizah yaratma konusunda kendi düşüncelerimden bazılarını paylaşacağım.

1. PARODİ: Bu, iyi bilinen türlerle ve olay örgüsü formülleriyle (aksiyon, korku, porno vb.) dalga geçmeyi ve tanınmış filmlere, TV şovlarına, ünlü kişilere, önemli tarihi olaylara vb. göndermelerde bulunmayı içerir. Çok sık, bu türler, filmler ve TV şovları sahtedir. The Simpsons’ın bir bölümünde bir Kubrick filmi referansını veya Family Guy’da bir şakayı vurgulamak için Star Wars referansını kaç kez gördüğünüzü düşünün.

Avantajları: İlk olarak, yapması kolaydır ve genellikle güldürür. Şakanın temel yapısı iyi bilinen bir kaynağa dayanmaktadır ve seyircinin hemen anlaması muhtemeldir.

Dezavantajları: Açık konuşmak gerekirse, tembel film yapımıdır. Bir hikayede çok fazla parodi atılması genellikle yaratıcılık/özgünlük eksikliği olarak yorumlanabilir ve sonuçta projenin derinliğini sınırlar. Bu tür şakalar/gaglar, yalnızca sahte veya atıfta bulunulan konu popüler olduğu veya moda olduğu sürece devam edecektir.

2. KESİNLİKLE KÖTÜ/SEVİMLİ CANLANDIRMA: Mizahın önemli bir unsuru olarak kötü çizilmiş/animasyonlu karakterlerin ve arka planların kullanımını içerir.

Avantajlar: Bazen daha ayrıntılı animasyon teknikleri kullanmaktan daha verimli ve daha uygun maliyetli. Kötü animasyonu izlemek ve biraz dikkat çekmek eğlencelidir, yeni şakalar ve harika görme şakaları üretebilir. Aqua Teen Hunger Force ve Sealab 2021 gibi şovları düşünün.

Dezavantajları: Parodi gibi, bu da çabucak tembel film yapımına dönüşebilir. Sadece gülmek için kötü animasyona bağlı kalmak, projenin uzun vadede sürdürülmesini zorlaştırabilir.

3. BÜYÜK MİZAH/AÇIK DİL: Saçma, cinsel, kanlı vb. olmakla birlikte bunlarla sınırlı olmayan mizahı içerir. Ayrıca küfürlü dil kullanımını da içerir. Simpsons ve South Park’tan bu yana izleyiciler bu tür şakalar beklemeye başladılar.

Avantajlar: Küçük dozlarda ve incelikle yapılırsa, iğrenç mizah ve görsel görüş tıkaçlarıyla birleştirilmiş açık dil kullanımı komik olabilir.

Dezavantajı: Aşırı kullanımı kolaydır. İğrenç olmak adına çok fazla dört harfli kelime içeren diyaloglar çoğu izleyiciyi kapatacaktır. Kaba mizah, yalnızca şok değeri için kullanılırsa, genel hikayeye hiçbir katkıda bulunmazsa sığ görünecektir.

4. SAYICI OLMAYANLAR (RANDOM MİZAH): Birdenbire ortaya çıkan şakalar, açıklamalar, olaylar vb.

Avantajlar: Rastgele ortaya çıkan absürt mizah, eylemin kendisinin tuhaflığını, öngörülemezliğini ve ayrıca sahnenin görünen odağı bağlamında mantığın genel olarak göz ardı edilmesini içeren çeşitli düzeylerde çalışır. İzleyiciyi şaşırtabilir ve projeye biraz özgünlük katabilir.

Dezavantajları: Saçma ve rastgele bir eylem birdenbire hikayenin odağını değiştirirse, başka türlü anlatıya dahil olan izleyicileri hayal kırıklığına uğratabilir. Ayrıca, birçok kişi “anlamayabilir”, bu da görüntüleme demografisini kısıtlama potansiyeline sahiptir. Bir hikayenin sonucu olarak hizmet etmeyen biri, genellikle etkili bir son yaratma yetersizliğinin kanıtıdır.

Daha etkili mizah yaratma konusunda:

Eşsiz niteliklere sahip karakterler: Orijinal olmaya çalışmak kolay değil ama çok eğlenceli. Karakter oluştururken, o anda “kalça” veya “içeride” ne olduğu konusunda çok fazla endişelenmeyin. Çok özel kişilik özellikleri, alışkanlıkları vb. olan karakterlerle başlayın. Bunları kendinize, tanıdığınız insanlara, deneyimlerinize dayandırın ya da sadece hayal gücünüzü serbest bırakın. Karakterlerinize özel hobiler, olağandışı ilgi alanları (yani su fışkırtan nesnelere direnemeyen bir kahraman) ve/veya belirli beğeniler/beğenmemeler verin. Bu somut nitelikler genellikle karakter, hikayeler ve hepsinden önemlisi mizahi olaylar geliştirmek için fırsatlar sağlayacaktır.

Sağlam sonuçlara sahip hikayeler: Konuştuğum birçok yaratıcı insan, iyi sonlar bulmanın zorluğunu fark etti. Türü ne olursa olsun, her türden film yapımcısı gizemli roman yazarlarından değerli bir ders alabilir. Bir film fikri bulduğunuzda, nasıl biteceğini bilerek başlayın. Bu, hikayenin odağını verir, ve tüm olayların mantıksal olarak dışarı çıkmasını kolaylaştırır. Hatırlanması gereken bir diğer önemli ipucu: İzleyiciler kötü bir başlangıcı olan bir filmi neredeyse her zaman affederler ama kötü biten bir filmi asla affetmezler.

Komik olmanın komik davranmakla aynı şey olmadığını anlayın: Tamam, bu ne anlama geliyor? İşte bir örnek: İnternette dikkatsiz bir kaykaycının, ailesinin evinin çatısından aşağı inmeye çalıştıktan sonra defalarca yüzünün üzerine düştüğü bir video vardı. Kaykaycı için komik değildi, ama bunun olduğunu gören insanların çoğu için komikti. Neden? Psikolojik düzeyde, bir başkasının talihsizliğine/başarısızlığına gülmek ya da bir tür tatmin almak doğamızda vardır, yeter ki bu hata ölümle ya da parçalanmayla sonuçlanmaz (çoğu zaman). Daha pratik bir düzeyde, çevrimiçi izleyicilerin çoğu, eylemin saf aptallığına güldü. Ne de olsa çatıdan düşen dikkatsiz kaykaycı, yaptığı gösteriden aslında olumlu sonuçlar bekliyordu. Peki bunu komedi yaratmaya nasıl uygularız? İzleyiciler için komik olan ama karakterleriniz için komik olmayan durumlar yaratın. Bunu yapmanın etkili bir yolu, karakterlerinizin açıkça tehlikeli, aptalca veya her ikisini birden yapmaktan ciddi sonuçlar beklemesini sağlamaktır.

Bunlar, kendi komedinizi yaratmaya başlamanıza ya da günümüzün daha başarılı komedilerinden bazılarını anlamanıza yardımcı olacak birkaç ipucu. Umarım makaleyi beğenmişsinizdir. Güzel bir gülüşe sahip olmak!

DVD filmlerinizi iPod’da oynatmak için dönüştürün

Çoğu iPod, müzik özelliklerinin yanı sıra yüksek kaliteli video özellikleri sunar; piyasadaki en çok yönlü araçlardan biri olmalarının nedenlerinden biri de budur. Hepimiz rahatlamak ve gevşemek için film izlemekten hoşlanırız, o halde neden kendi DVD’lerinizi iPod formatına dönüştürmüyor ve istediğiniz zaman, nerede olursanız olun izlemiyorsunuz?

DVD filmlerinizi iPod, iPhone, Touch veya Nano’nuzda oynatmak üzere aktarmak basit veya bazı durumlarda zaman alıcı ve zor olabilir. Mevcut birçok iPod dönüştürücü var, ancak yalnızca birkaçı satın almaya değer: bazıları çok pahalı, bazıları kullanımı zor ve çoğu güvenilir değil (sesi ve/veya görüntüyü bozuyorlar veya yeni filmleri dönüştüremiyorlar) ). İyi bir iPod dönüştürücü aşağıdaki koşulları karşılamalıdır:

• Kullanıcı dostu arayüz – programın kullanımı kolay olmalıdır.

• Hızlı kodlama – tüm işlemin hızlı bir şekilde tamamlanması için program hızlı kodlama yapabilmelidir.

• Çok Yönlü – Dönüştürücü tüm iPod Video formatları için video çıkışı yapabilmelidir: Classic, Nano, Touch ve iPhone.

• Kalite – dönüştürülen film mükemmel ses ve görüntü kalitesi sunmalıdır.

• Hata İşleme – program dönüştürme işlemi sırasında ortaya çıkan sorunları çözebilmelidir.

• Özellikler – program, resim kalitesi, altyazılar, farklı diller vb. gibi popüler seçeneklere sahip olmalıdır.

Programın, kullanıcının ekstra özelliklerden nasıl yararlanacağını öğrenebileceği bir eğitim/yardım bölümünün olması da yararlıdır. DVD’den iPod’a dönüştürmeyle ilgili bir diğer önemli şey de geniş ekrandan tam ekrana yakınlaştırma yeteneğidir. İyi bir dönüştürücü, temiz bir geçişe izin vermek için bu özelliği uygulamış olmalıdır.

Program, hem deneyimsiz hem de ileri düzey kullanıcılara tatmin edici bir deneyim sunmalıdır. Acemi kullanıcılar için, iyi bir dönüştürücü, en iyi sonuçları elde etmek için ayarları otomatik olarak ayarlama seçeneğine sahip olmalıdır. İleri düzey kullanıcılar için, çok çeşitli parametreleri manuel olarak ayarlama yeteneği olmalıdır. İyi bir iPod dönüştürücü, hem NTSC hem de PAL DVD filmlerinden dönüştürmeye izin vermelidir.

Mükemmel iPod dönüştürücüler yaklaşık 40,00 $ karşılığında bulunabilir ve her şeyi ve çoğu zaman daha pahalı programlardan daha fazlasını yaparlar. İki veya üç ücretsiz programı (Videora, DVD Shrink, Handbrake, vb.) bir arada kullanarak ucuz yolu deneyebilir ve gidebilirsiniz, ancak ücretsiz programların çok sayıda adım içerdiğini, karışık sonuçlar ürettiğini ve ‘ • Birçok yeni DVD filmini (son dört yılda üretilmiş olanlar) dönüştürün. Beni yanlış anlamayın, tutumlu bir adamım ve bir şeyleri yapmanın ucuz bir yolu varsa, genellikle gemide olurum, ancak bu durumda, uğraşmaya değmezdi. İyi bir dönüştürme programının sunduğu avantajlar, eski ücretsiz programları kullanırken bulduğum deneme yanılma sorunlarından çok daha ağır bastı.

DVD filmlerinizi bir iPod’da oynatmak üzere dönüştürmek, otobüste veya metroda, uçakta veya uzun yolculuklarda ya da birkaç boş anınız olduğunda en sevdikleri filmleri ve TV programlarını izlemenize olanak tanır. DVD dönüştürme yazılımı, “büyük ekrandan” “küçük ekrana” mükemmel geçişi kolaylaştırdıkları için giderek daha popüler hale geliyor.

Suç Yıldızları

Hırsız Hollywood’da hayatta ve iyi durumda. Suçun cazibesi her zaman halkın merakını gıdıklıyor. Suçlular, kahraman statüsüne eşdeğer heyecan verici, cüretkar ve kurnaz olarak tasvir edilmiştir. Suçlu ifadelerine göre tamamen yargılanmaması gereken, daha ziyade bazı liyakatleri olan bireyler olarak bakılması gereken risk alıcılardır. İlişkileri incelenirken sempatik bir tavırla ifade edilirler ve nihayetinde, yaptıkları cezai seçimlerin akıllarında haklılıklarına güven verirler. Ama hepsinden kötüsü, özgürlüklerinin ölümüne engel olsalar bile, genellikle ‘havalı’ olarak gösteriliyorlar.

Örneğin, mücevher veya sanat hırsızını alın. İtalyan İşi, Skor ve Ocean’s Eleven gibi filmler, suçluları suç işledikleri zamanlar dışında, genellikle örnek vatandaşlar olarak gösterir. Böyle suçlular olabilir ama gerçek hayatlarında bu kadar tatlılar mı? Başkalarıyla ilişkilerinde görünüşte ahlaki açıdan doğrular mı? Gerçekten suç işleyen iyi adamlar mı? Gerçek hayatta suçluların çoğu tatlı, havalı veya sempatik kişiler değildir. Acımasız, acımasız ve bir dereceye kadar sosyopattırlar. Mafya figürleri, suç yaşamının güzelleştirilmesi ile suç davranışının gerçekliği arasındaki paradoksun en iyi örneğidir.

New Jersey’deki mafya hayatıyla ilgili bir şov olan Soprano’nun harika bir şov olduğu konusunda herkes hemfikir. Yapım değeri yüksek, oyuncular yetenekli ve olay örgüsü iyi kurgulanmış. İnsanlar dövülür, para aklanır ve suçlular iyi işler için terfi ettirilir. Yine de seyircinin her hafta diziye katılabilmesi için karakterlerle bağlantı kurması gerekiyor. Böylece ailenin patronu Tony Soprano bir baba, bir koca ve bir terapisti ziyaret ederek dış dünyayla ilişkilerini iyileştirmeye çalışan biri olarak gösteriliyor. Bu, acımasız bir cinayet patronu için sempati yaratmaya yönelik bir hiledir. Ve işe yarıyor, çünkü Sopranos bir hit. O zaman gerçek suçlular ne yapıyor?

Gerçek mafya figürleri dış dünya hakkında hiçbir şey umursamıyor. Sadakatleri suç ailelerine aittir. Zengin olmak için yalan söyler, hile yapar ve öldürürler ve kazançlarını ilerletmek için kelimenin tam anlamıyla ortalama bir insanı ezerler. Gerçek bir mücevher hırsızı, FBI suç istatistikleri tarafından doğrulanabileceği gibi, genellikle yerel aileye ait kuyumcu dükkanını soyan iki yüzlü bir suçludur. Gerçek suç hayatı, hapishanede ihanet, acı ve sınırlarla doludur. FBI’a göre, çoğu suçlu sadece 2005 yılında ABD’de 13 milyondan fazla tutuklama ile bir noktada yakalanıyor.

Hollywood’un ticari tarafı, doğası gereği gericidir. Suç yaşamının güzelleştirilmesi, kısmen halkın talebine yanıt olarak. Stilize yeraltı dünyası figürlerine ilgi, belki de ortalama günlük varoluşlarından sıkılmış bir halktan geliyor. Yasaları hiçe sayan bir dünyada hayatta kalan insanların olduğu fikri bizi büyülüyor. Ancak cazibe ortadan kalktığında ve toz temizlendiğinde, bir zamanlar bir hırsızın durduğu yerde yalnızca boş bir süslü takım elbise kalır.

Crowe ve Kidman Avustralya Filminde Bir Araya Geliyor

“Okaliptüs” için başarısız bir işbirliği girişiminden sonra Russell Crowe ve Nicole Kidman, “Moulin Rouge” yönetmeni Baz Luhrmann ile takım arıyorlar. Üçü de Avustralyalı.

Crowe ve Kidman, II. Kod adı “Project Oklahoma” olan film 1930’larda başlayacak ve 1942’de tropik Darwin kentinin Japonya tarafından bombalanmasına kadar uzanacak.

“Yedi yılı aşkın bir süredir Avustralya’da birlikte bir şeyler yapmamız gerektiğini konuşuyoruz.” Luhrmann, Sydney Morning Herald’a söyledi.

Kidman, “iyi arkadaşım” olarak adlandırdığı Crowe ile “benzersiz bir Avustralya hikayesi” yapmayı dört gözle beklediğini söyledi.

Luhrmann filmi “Rüzgar Gibi Geçti” ve “Arabistanlı Lawrence” ile karşılaştırdı. “Collateral” senaristi Stuart Beattie, filmin senaryosu üzerinde Luhrmann ile birlikte çalışacak.

Kidman’ın, Kidman’ın oynadığı üç dakikalık, milyonlarca dolarlık Chanel No. 5 reklamını yöneten Luhrmann ile bir çalışma geçmişi var.

Film için söylenti bütçesinin Avustralya para biriminde yaklaşık 40 milyon dolar olduğu söyleniyor, bu da yaklaşık 30 milyon ABD dolarına eşdeğer. Çekimler Ağustos ayında başlayacak ve filmin 2007’de vizyona girmesi planlanıyor.

Bunu Tam Ekranda var mı

Hala o eski televizyonlardan var mı? Yeni bir geniş ekran televizyona geçmenin zamanı gelmiş olabilir. DVD’ler sadece geniş ekranda yapılmaya başlandı. Bu iyi bir şey çünkü ev sinema sistemlerinde film deneyimini geliştirecek.

Peki bütçeyi aşmadan en iyi taşınma deneyimine sahip olmak için ihtiyacınız olan TV nedir? İnanın, aradığınız şey boyut veya maliyeti değil, resim kalitesi değil, görüntü kalitesidir. Sonuçta, televizyonda ne olduğunu anlayamıyorsan, o zaman ne anlamı var ki? Bu beni iki tür formata getiriyor, HD-DVD’ler ve Blu-Ray DVD’ler.

Blu-ray ve HD DVD

 

HD DVD
High Definition DVD’ler normal bir DVD’ye benziyor, ancak çok daha fazla bilgi içeriyorlar. HD-DVD’lerdeki görüntü kalitesi harika. HD DVD’leri bulmak biraz zor olsa da. İlerleyen zamanlarda HDTV programları sizin TV’lerinize yayın yapacak. HD DVD’lerdeki çözünürlük, görüntü kalitesi kadar önemlidir, sadece temel bilgilere sahip olmak yeterlidir. Ekran binlerce pikselden oluşur, piksel sayısı ne kadar fazlaysa ekran çözünürlüğü o kadar iyi olur. 1080i, HD DVD’de görüntü kalitesi olarak aranan şeydir.

Blu-Ray DVD’ler

Blu-ray’in mucidi Sony, JVC, LG, Panasonic ve Philips gibi üreticiler tarafından desteklendi ve destekleniyor. Blu-Ray DVD, çıkan en yeni format türüdür. Format, yüksek tanımlı videonun (HD) kaydedilmesini, yeniden yazılmasını ve oynatılmasını ve ayrıca büyük miktarda verinin depolanmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Bu diskler, düello katmanlı DVD’lerde 50 GB’a kadar veri tutabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki seçenekle, izlenecek bir film bulmak, yoldaki bir sonraki zorlu yol olabilir. Blockbuster Online’ın “Total Access” adlı yeni programı, koleksiyonunda birçok Blu-Ray ve HD DVD sunuyor.

Ücretsiz internet TV’yi indirin

Artık insanlar bir avuç internet sitesinden video klip ve film indirebiliyor. İndirilebilir televizyon, tüketicilerin istedikleri zaman bir şov izlemeye daha fazla alışması, istediği zaman duraklaması ve planlanmış bir yayın saatinde bir istasyona ticari dönüşü hızlı bir şekilde izlemesi sayesinde hayallerimizi gerçeğe dönüştürdü.

On ücretsiz internet TV’yi kolayca indirebilir ve zaman kaydırmalı televizyon içeriğine erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Ücretsiz internet TV, dünyanın her yerinden farklı dil ve kültüre sahip 100’lerce çevrimiçi kanala tek bir çatı altında bağlanmanızı sağlar.

Ücretsiz internet TV, internet genişbant tarafından size getirilir, bu nedenle TV tuner kartına gerek yoktur. Gösterilerinizin ve filmlerinizin keyfini tercihinize göre normal veya tam ekran modunda çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz internet TV’yi indirin, kaçırdığınız tüm dizileri hatırlamanıza izin verir. Zaman çizelgenize ve tercihinize göre istediğiniz saatte dizi ve şovlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

İnternet TV, doğrudan internet bağlantısından geldiği için size net ses ve video sunar. Aylık kablo ücretinin kimseye ödemesi gerekmediğinden, ücretsiz indirilen internet TV ile paradan tasarruf edebilirsiniz.

Çevrimiçi sitelerin sayısı, internet TV’yi ücretsiz indirmeyi sağlar. Kayıt ve başka herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur, hepsi ücretsizdir ve yalnızca ücretsizdir. Bu yüzden, en sevdiğiniz ayakkabı ve televizyon programlarının keyfini ücretsiz olarak çıkarmaya buradan başlayın ve iyi olan şey, zaman çizelgenizde eğlencemiz için harika bir şey olmamasıdır.

Anna Josephs, evcil hayvan sağlığı, otomobil ve sosyal konular gibi çeşitli konularda makaleler ve haber bültenleri yazma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip serbest çalışan bir gazetecidir. Şiire ve resimlere de büyük ilgisi vardır, bu nedenle bu konularda da yazmayı sever. Şu anda bu web sitesi için yazıyo

Tam Filmleri İndirin – Sınırsız Filmler İçin En İyi 3 Site İncelendi

Bilgisayarınıza yasal olarak sınırsız film indirebileceğiniz bir kaynak mı arıyorsunuz ve bu da çok makul bir fiyata? O zaman doğru yerdesin. Bu yazıda, bilgisayarınıza oldukça iyi bir hızda indirebileceğiniz sınırsız film sağlayan internetteki çeşitli siteleri keşfedeceğiz. Bu siteleri popülerliklerine, film koleksiyonlarına, para iade garantisine, fiyatına, kullanım kolaylığına, vb. göre karşılaştıracağız. Tüm bu web sitelerinin iyi yanı, sınırsız film indirme ömür boyu üyelik hizmetini tek seferlik bir ücret karşılığında sunmalarıdır.

1. Net Film İndirmeleri –
Net Movie Downloads, popülaritesi, mükemmel hizmeti, düşük fiyatı, memnuniyet garantisi ve diğer birçok faktör göz önüne alındığında 1. sırada yer aldı. Bu site çok eskidir ve aynı zamanda popülaritede 1 numaradır. 100 Milyondan fazla filmden oluşan bir koleksiyondan filmler sunuyorlar. Koleksiyonları çok geniş ve istediğiniz hemen hemen her filmi bulabilirsiniz. Filmlerin yanı sıra çok popüler oyunlar, müzikler, videolar vs. de sunarlar. Net Movie Downloads ayrıca size her filmi CD veya DVD’ye yazmanız için yazılım sağlar. Ömür boyu üyelik de mevcuttur. İndirme hızları çok iyi. İndirme devam ederken filmi izlemeye başlayabilirsiniz.
2. Paylaşılan Filmler –
Shared Movies, bilgisayarınıza sınırsız film indirmek için internetteki en eski ve çok iyi kurulmuş sitelerden biridir. Bu sitenin hizmet kalitesi ve kullanım kolaylığı Net Movie Downloads’a çok yakındır. Bu site, Net Film İndirmelerinin aksine, koleksiyonu 80 Milyon olduğu için 2 numarada derecelendirildi. Görüntü ve ses kalitesi harika! Paylaşılan Filmler ayrıca güvenliğe büyük bir değer verir. Tüm indirmeleriniz casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım içermez. Yüksek güvenliklidir.
3. Gelişmiş Film –
Movie Advanced, pazarda yeni bir oyuncu. Ancak kısa bir süre içinde, önemli ölçüde yüksek popülerlik kazanmıştır. Film veritabanlarını çok sık güncellemeye devam ediyorlar. Bu site, DVD kalitesinde geniş bir film koleksiyonu ve TV şovlarının tam bölümlerini sunar. Ayrıca, TV, bilgisayar veya ev sinema sisteminizde film dosyalarını indirmenize ve oynatmanıza yardımcı olacak çok kapsamlı eğitimler sunarlar. Sınırsız film indirmeye anında erişmek istiyorsanız bu siteyi tercih etmelisiniz.

Çevrimiçi Filmleri İndirme

Film indirmek için birçok çevrimiçi web sitesi var, ancak yasallık sorunu yakın zamana kadar hala büyük bir soru işaretiydi, özellikle Napster gibi müzik indiren siteler kapatıldığından beri. Son zamanlarda birçok bilgisayar bağımlısı için büyük haber, Movielink ve CinemaNow şirketlerinin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yasal indirilebilir filmler için ilk büyük çevrimiçi kaynaklar olarak kabul edilmesiydi. Daha önce stüdyolar, video kiralama dışında herhangi bir şey için çevrimiçi mağazalara lisans vermekten çekiniyordu, ancak şimdi bu değişti.

Movielink bu atılımı Universal, Twentieth Century Fox, Paramount, Sony Pictures ve Warner Brothers’ın desteğini alarak başardı. Cinema Now benzer bir durumda ve bu şirketlerin indirme sürecinin nasıl çalıştığını görmek için denemeler yapmasının bir nedeni de bu. Yeni sürümler için film indirmeleri, DVD sürümüyle aynı gün kullanılabilir hale gelir ve daha önce yapılmış filmlerin sürekli büyüyen bir arka listesi hazırdır. Bu indirmeleri diğerlerinden farklı kılan akılda tutulması gereken bir şey var: DVD’ye hiçbir şey yazamazsınız, indirme işlemi yalnızca bilgisayarınızda kalır ve kopyalanamaz.

Stüdyolara göre fiyatlandırma, şu anda DVD sürümüyle “rekabetçi” ve birçok insanın kafasında, aldığınız şey için çok pahalı olduğu için onu kötü bir satın alma haline getiriyor. Klasik filmler genellikle 13,99 ABD Doları, bazı filmler ise 9,99 ABD Doları gibi düşük bir fiyatla satışa sunulur. Yeni filmler haritanın her yerinde. Örneğin, King Kong, Amazon gibi perakendecilerin 14,96 $ + nakliye fiyatına kıyasla 19.99 $ ‘a satacak. Kötü Haber Ayıları (2005) ise Movielink’te çevrimiçi olarak 26.00 $’a satıyor ve bu da esasen Amazon’un şu anda taşıdığı fiyatla aynı. Ancak bu tekliflerin çoğu bugünün DVD’sinde bulunan ekstraları sunmayacaktır ve filmlerinizi hareket halindeyken yanınızda götürme yeteneğinizi anında feda edersiniz.

Şifreli veya şifresiz, standart DVD en azından taşınabilir. Sonuç olarak, bu, her şeyin kabul edilebilir ve “yasal” olduğu güvencesi gerçekten zayıf olsa bile, bu sitelerden film indirmelerine neden oluyor. Daha iyi bir fiyatlandırma ortaya çıkana kadar, bu şirketler başarısızlığa mahkum gibi görünüyor. En azından, film şirketleri onlara sahip olmasaydı olurdu. Daha iyi bir anlaşma için bekleyin.

DVD Çevrimiçi Kiralama! Pijamalarınızla Film Kiralayın Ve Jammy’nizin Too’sunda İzleyin

Kolaylık söz konusu olduğunda, DVD çevrimiçi kiralama, evinizdeki rahat koltuğunuzdan ayrılmak zorunda kalmadan en sevdiğiniz film yayınlarını kiralamanın en uygun yolu olmalıdır!

İnternet, DVD kiralama hizmeti pazarını açtığından beri, birçok kişi ve aile, ücretsiz deneme süreleri gibi sundukları değerli özelliklerden ve ayrıca ayda sınırsız film kiralamanıza olanak tanıyan düşük başlangıç ​​üyelik ücretlerinden hızla yararlandı ve hiçbir zaman sahip olmadınız. bir daha asla gecikme zammı yaşamak.

Blockbuster, Intelliflix ve DVD Avenue dahil olmak üzere birçok çevrimiçi film şirketi ve Kanadalılar için Zip.ca kiralama sitesi aracılığıyla kiralama hizmetlerinden yararlanmadıysanız, neyi kaçırdığınızı bilmiyorsunuz.

Aylık üyelikle istediğiniz kadar film seçip kiralayabilirsiniz, ancak birçok çevrimiçi kiralama şirketi aynı anda 3 filme izin verir. Bu fena değil, nakliye sistemini bir kez kapattığınızda, bir sürü film ve oyunun onları geri gönderdiğiniz kadar hızlı bir şekilde kapınıza gelebileceğini göz önünde bulundurursak!

Klasik, Komedi ve Yetişkin Videolarından En İyi Eğlence Başlıkları Doğrudan Kapınıza Teslim Ediliyor!

Kapınıza teslimat yapmak gelecek ve birçok film ve oyun kiralama meraklısı bu özellikten yararlanıyor ve sinir bozucu dizilişleri tamamen ortadan kaldırıyor! Kiralama işlemi basittir ve Blockbuster’s’a veya seçtiğiniz çevrimiçi video mağazasına gittiğinizde tek yapmanız gereken ilgilendiğiniz kategorileri ziyaret etmektir. Film veya oyun seçiminizi bulun ve bilgisayar faresine tıklayın, tüm yapmanız gereken bu.

Çevrimiçi filmler birkaç gün içinde size gönderilir ve çoğu çevrimiçi kiralama şirketi, size ulaşması için gereken ortalama süreyi bildirir. O zaman tek yapmanız gereken onlar gelene kadar beklemek ve onları istediğiniz kadar izlemeye hazırsınız.

Gecikme Ücretleri Geçmişte Kaldı! Filmlerini İade Etmeyi Unutanlar İçin Artık Endişelenmeyin!

Sadece bir veya iki günlüğüne kiralamayı planladığınız gerçek DVD filminden daha fazla olan kötü gecikme ücretlerinin tahsil edildiği zamanları hatırlayabilirsiniz. Yerel film kiralama mağazasının ücretler konusunda çok kaba ve esnek olmadığını hatırlıyorum ve bu beni çok kızdırdı.

Kendimi sorumlu görüyordum ve tuhaf bir durumda filmi geri almayı unutuyordum ya da çok meşguldüm ve mağazaya zamanında gidemiyordum. Filmi gizlice kutuya koyardım, ama bir dahaki sefere film kiralamak için girdiğimde, ücreti suratıma itmek için neredeyse günü beklemişler gibi görünüyordu.

En iyi çevrimiçi kiralama şirketlerinin çoğu, çevrimiçi ücret ödemesi olmadığını ifade ettiğinde, çok heyecanlandım ve yerel mağazama giderek fazla gecikme ücretlerimi almayacaklarını, çünkü almayacaklarını söylemeyi sabırsızlıkla bekliyordum. artık onlardan kiralayacak! Bugünden itibaren filmlerimi internet üzerinden kiralama girişiminde bulunmak üzereydim ve gerisi tarih oldu.

DVD İncelemesi: Simpsons Filmi

Bu sarı, hareketli fenomenler sonunda beyaz perdeye ulaştılar ve sadece on sekiz yıl sürdü. Peki animasyon filmi, televizyon şovunun gülünçlüğünü karşılıyor mu? Okuyun ve öğrenin – doh!
Springfield’ın gölü kasabası aşırı kirli ve sosyal açıdan bilinçli Lisa Simpson (Yeardley Smith) kasabayı temizlemek için harekete geçiyor. Babası Homer (Dan Castellaneta) bir domuzu Palyaço Krusty reklamında destek olarak kullandıktan sonra katledilmekten kurtarır ve ona her zaman istediği oğlu gibi davranmaya başlar.

Bu, Bay Flanders’ın (Harry Shearer) domuz sevgisinden daha şefkatli bir baba olduğunu bulan Bart (Nancy Cartwright) için pek iyi gitmez. Homer’ın yeni oinking çocuğu domuzun yaptığını yapar ve Homer sonuçları arka bahçedeki büyük bir siloya koyar (evet, Homer işe biraz kendini koydu). Karısı Marge (Julie Kavner) ona domuz atık silosundan kurtulmasını söyler.

Homer bunu elbette Springfield Gölü’ne atarak yapıyor. Bu kirlilik infüzyonu, Çevre Koruma Ajansı’nın duruma karşı uyarılmasına neden olur. Her zamanki ölçülü tavırlarıyla tepki veriyorlar – yönetmen Russ Cargill (Albert Brooks) şehri devasa bir cam kubbeyle kaplamasını emrediyor.
Simpsonlar sonunda kendilerini kubbenin dışında bulurlar ve Homer komşularına yardım etmek yerine havalanmaya karar verir (özellikle de gölü sınırın dışına itenin onun silosu olduğunu öğrendiklerinde ona karşı öfkeli bir kalabalık oluşturdukları için). Aileyi Alaska’ya götürür ve yeniden başlar, ancak ailenin geri kalanı geri dönüp Springfield’ı kurtarmaları gerektiğini düşünür.

The Simpsons, 1989’da yayınlanmaya başladıklarından beri bir televizyon hiti oldu. Yaratıcı Matt Groening’in sarılıklı eserlerini beyaz perdeye taşıması gerektiği her zaman konuşulmuştur. Küçük ekranda görünüşte mutluydu ama sonunda gerçekleşti ve sonuçlar çok komik.
Film, televizyon şovunun daha büyük ve genişletilmiş bir bölümü gibi oynuyor. Toplumla ilgili bazı komik yorumları ve tamamen tuhaf komedileri var. Bir parça yorum, Moe’nun barına koşan kilise halkına ve şehrin üzerine dev bir kıyamet kubbesi yerleştirildiği için kiliseye koşan bar patronlarına sahip.

Ayrıca, Krusty Burger’e kadar buff’ta kaykay yaparken, Bart’ın uzun bir cesareti var. Çocuklarımın tiyatro fragmanı sırasında söyleyeceği “Örümcek Domuz” şarkısından bahsetmiyorum bile.

Bu diskin birazcık hayal kırıklığına uğradığı yer, filmin içeriğinde değil, özel yapım bölümünde. Gerçekten oldukça hafif hissettiriyor ve sürekli olarak daha kapsamlı bir özel baskının ileride bir yerlerde çalışacağını düşünüyorsunuz – doh!.

Simpsons, anamorfik geniş ekranda (2.35:1) sunulur ve 16×9 televizyonlar için geliştirilmiştir. Tam ekran sürümü ayrı olarak mevcuttur. Özel özellikler arasında iki yorum parçası bulunur.

İlkinde yazar/yaratıcı Matt Groening, yazar/yapımcı James L. Brooks, yazar/yapımcı Al Jean, yazar/yapımcı Mike Scully, yönetmen David Silverman, Yeardley Smith ve Dan Castellaneta, ikincisi ise yönetmen Silverman ve dizi yönetmenleri Mike B. Anderson, Steven Dean Moore ve Rich Moore.

Al Jean tarafından tanıtılan 5 dakikalık silinmiş sahneler var. “Special Stuff” bölümünde Simpsons’ın Tonight Show, American Idol’de 3 dakikalık gösterimi ve “Let’s go to the Lobby” imtiyaz standı konuşmasının bir parodisi var. Bu kadar. Bana oldukça hafif geliyor.

Film çok komik, ancak ekstra özellikler, silinen sahneler söz konusu olduğunda biraz hayal kırıklığı yaratıyor, yorumlar birinci sınıf. Film için buna değer. Biraz düşürmeliyim çünkü daha büyük bir set olabilirdi (ve ileride bir yerde olacağından şüpheleniyorum).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *