Film Posters

Sanat Posterleri

Bir sanat eseri zamansız bir hazine ve sonsuz bir neşe kaynağıdır. Afişlerin işlevsel faydası çağlar boyunca istismar edilirken, afişlerin estetik çekiciliği statülerini yükseltmiş ve onları eşsiz bir sanat formuna dönüştürmüştür. Afiş üretimi, nispeten ucuz bir baskı şekli olan kağıda litografik baskı ile yapılır. Bununla birlikte, afiş sanatı kendi koleksiyoner ve hayran sınıfını bulmuştur. Moulin Rouge, bir güzel sanatlar poster sergisinde 200.000 $’lık rekor bir fiyata satarak tarih yazdı. 1970’lerin Fransa’daki vintage poster pazarının başarısı ve popülaritesinden sonra, posterler çeşitli ülkelerde kitleler arasında yakalandı.

Bir poster sanatı sadece görsel bir ziyafet değildir; konuşur ve bir mesaj iletir. Bireysel bir parça, bir sanatçı tarafından, kendi kavrayışının yaratıcı icrası yoluyla tasarlanır, ancak bunların mutlaka bir başkası tarafından deşifre edilmesi gerekmez. Mesaj, kişinin algısına göre değişir. Sanat posterleri eşsiz dekor parçaları olarak kullanılmaktadır. Belirli bir ruh hali yaratırlar, odanın ambiyansını tanımlarlar ve sahibinin kişiliğini yansıtırlar. Kişisel alımların dışında özel hediyelik eşya olarak da satın alınabilir. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı pazar, bir poster sanatı sevgilisine sayısız seçenek sunar.

Birçok afiş sergisi, müzayede ve müze sanat afişlerini sergiliyor. Koleksiyoncular, Jon Warren’ın fiyat rehberi, Movie Poster Price Almanac ve çok daha fazlası gibi çeşitli koleksiyoncu dergilerinden bilgi alabilir. Çevrimiçi kılavuzlar, çeşitli posterlerin ve koleksiyon öğelerinin fiyatları ve nasıl iyi bir anlaşma yapılacağı hakkında iyi bir fikir verir. Bir parçanın tahsil edilebilir değeri, bir dereceye kadar, postere olan talep, durumu (havadan zarar görmüş, lekeli veya değil) ve posterin ne olduğu gibi bazı standart parametrelerle belirlenebilir. Bununla birlikte, bir sanat posterinin tahsil edilebilir değeri hakkındaki karar özneldir.

Sanat posterleri, eski orijinal posterler, özel baskılar, güzel sanatlar, film veya müzik posterleri, doğa posterleri, soyut posterler ve çok daha fazlası gibi çeşitli türlerde olabilir. Alice in Chains, Fallout Boy ve Avenged Sevenfold, ender müzik afişlerinden birkaçıdır. Sınırlı sayıda üretilen posterler de popülerdir. Altın çağın klasik film afişlerinin yarattığı büyülü cazibe ve ambiyansa hiç kimse karşı koyamaz. Sanat posterlerinin karşı konulması zor bir çekiciliği ve sadık takipçileri vardır.

John Malkovich olmak

Mükemmel bir kaybeden, işsiz bir kuklacı, ofisleri yarım kata yerleştirilmiş bir firma tarafından işe alınır (tam anlamıyla. Tavan, Taniel’in sanrısal Alice Harikalar Diyarında resimlerini anımsatan yaklaşık bir metre yüksekliğindedir). Tamamen tesadüfen, ziyaretçilerini ünlü aktör John Malkovich’in zihnine çeken bir tünel (İnternet çağının tabiriyle bir “portal”) keşfeder. Film, belirsiz bir karışıklık çağında kimlik, cinsiyet ve tutkunun yanak söyleminde bir dildir. Tüm doğru metafizik bilmeceleri ortaya koyuyor ve izleyicilerin entelektüel uyarım düğmelerine basıyor.

Yine de iki satırlık bir diyalog, bu kabus gibi hayali filmin eksenini oluşturuyor. Rastlantısal portalın arsızca ticari olarak sömürülmesiyle zihnine öfkelenen ve şaşkına dönen John Malkovich (kendi başına oynadı), yukarıda bahsedilen kukla ustası Craig’in faaliyetlerini durdurması ve vazgeçmesi konusunda ısrar ediyor. “Bu BENİM beynim” – çığlık atıyor ve tipik bir Amerikan finaliyle “Mahkemede görüşürüz”. Craig cevap verir: “Ama portalı ben keşfettim. Bu benim geçim kaynağım”.

Görünüşte zararsız olan bu değiş tokuş, birkaç rahatsız edici etik ikilemi gizler.

Temel soru, “her neyse, bu kimin beyni”? John Malkovich beyninin sahibi mi? Kişinin beyni – kişinin MÜLKİMİ? Mülkiyet genellikle bir şekilde edinilir. Beynimiz “edinilmiş” mi? Doğduğumuz donanım (nöronlar) ve yazılımı (elektriksel ve kimyasal yollar) edinmediğimiz açıktır. Ancak hem beyin kütlesini hem de beynimizin içeriğini (bağlantısı veya geri döndürülemez kimyasal değişiklikleri) öğrenme ve deneyim yoluyla “kazandığımız” da aynı derecede açıktır. Bu satın alma süreci bize mülkiyet hakları sağlıyor mu?

İnsan bedenlerine ilişkin mülkiyet haklarının oldukça kısıtlı olduğu görülmektedir. Örneğin böbreklerimizi satma hakkımız yok. Ya da uyuşturucu kullanarak vücudumuzu yok etmek. Ya da isteyerek kürtaj yapmak. Yine de yasa, telif haklarını, patentleri ve diğer fikri mülkiyet haklarını tanır ve uygulamaya çalışır.

Bu ikilem merak uyandırıyor. Fikri mülkiyet, beynin faaliyetlerinin salt bir kaydından başka nedir ki? Bir kitap, bir resim, bir buluş beyin dalgalarının belgelenmesi ve temsilidir. Onlar sadece gölgeler, gerçek varlığın sembolleri – zihnimiz. Bu çelişkiyi nasıl uzlaştırabiliriz? Beyin faaliyetimizin ÜRÜNLERİ, beyin dalgalarımızın kaydedilmesi ve belgelenmesi konusunda yasalara göre tam ve eksiksiz haklara sahip olduğumuz kabul edilir. Ama bizler, onları yaratan beynin kendisi üzerinde yalnızca kısmi haklara sahibiz.

Örneğin bu makaleyi ele alırsak bu biraz anlaşılabilir. Bir kelime işlemci üzerinde oluşturulmuştur. Kelime işlemci yazılımının (yalnızca bir lisans) tam haklarına sahip değilim, kullandığım dizüstü bilgisayar da benim mülküm değil – ancak bu makaleyle ilgili tüm haklara sahibim ve bunları uygulayabilir ve uygulayabilirim. Kabul etmek gerekir ki bu en iyi ihtimalle kısmi bir paralelliktir: bilgisayar ve kelime işlemci yazılımı pasif unsurlardır. Yazarlığı yapan benim beynim. Ve böylece gizem kalıyor: Makaleye nasıl sahip olabilirim – ama beynime değil mi? Neden makaleyi istediğim zaman mahvetme hakkına sahibim – ama beynimi bir hevesle yok etmeye değil?

Felsefi saldırının bir başka açısı, doğaya veya hayata nadiren sahip olduğumuzu söylemektir. Bir ormandan çektiğimiz bir fotoğrafın telif hakkını alabiliriz – ama ormanın değil. Saçmalığa indirgemek gerekirse: Filmde yakalanmış bir gün batımına sahip olabiliriz – ancak bu şekilde belgelenen fenomen asla. Beyin doğaldır ve hayatın eksenidir – bu yüzden ona tam olarak sahip olamamamız bu olabilir mi?

Yanlış öncüller kaçınılmaz olarak yanlış sonuçlara yol açar. Doğrudan insan yaşamıyla ilgili olanlar da dahil olmak üzere, genellikle doğal nesnelere ve tezahürlere sahibiz. Hatta insan DNA dizileri için patentler bile veriyoruz. Ve insanların kendi ormanları, nehirleri ve gün batımının belirli manzaraları var.

Bazı akademisyenler, mülkiyet haklarının öncüleri olarak münhasırlık ve kıtlık konularını gündeme getirmektedir. Beynime sadece kendim erişilebiliyor ve türünün tek örneği (sui generis). Doğru ama alakalı değil. Beynimizin bu özelliklerinden, başkalarının bunlara erişimini engelleme (bu teknolojik olarak mümkün hale gelirse) – veya hatta bu tür erişimlere bir fiyat belirleme hakkı kesin olarak çıkarılamaz. Başka bir deyişle, münhasırlık ve kıtlık, mülkiyet haklarını oluşturmaz ve hatta bunların kurulmasına yol açmaz. Diğer haklar söz konusu olabilir (örneğin mahremiyet hakkı) – ancak mülk sahibi olma ve bu mülkiyetten ekonomik faydalar elde etme hakkı değil.

Aksine, kişinin beynine tek bir erişim hakkı olduğu iddia edilen doğal bir hakka yönelik sayısız istisnayı düşünmek şaşırtıcı derecede kolaydır. Eğer biri AIDS’i veya kanseri tedavi etmenin formülünü ezberleseydi ve makul bir tazminat için bunu açıklamayı reddetseydi – elbette, beynini işgal edip onu çıkarmaya hakkımız olduğunu hissetmeli miyiz? Böyle bir teknoloji bir kez kullanılabilir olduğunda – yetkili denetim kuruluşlarının liderlerimizin beyinlerine periyodik olarak erişmemesi gerekir mi?

dır-dir? Ve bilim, sanat ve kültür dünyasının büyük erkek ve kadınlarının zihinlerinde, tıpkı bugün yaptığımız gibi, onların evlerine ve beyinlerinin ürünlerine erişim hakkı elde etmemiz gerekmez mi?

Yine de hem filmde hem de bu makalede gizli bir varsayım var. Akıl ve beyin birdir. Portal, John Malkovich’in MIND’ına gidiyor – yine de BEYİN’inden bahsetmeye ve ekranda fiziksel olarak kıvranmaya devam ediyor. Portal, JM’nin zihni olmadan işe yaramaz. Gerçekten de, JM’nin zihninin portalın ENTEGRAL bir parçası olup olmadığı merak edilebilir – yapısal ve işlevsel olarak ondan ayrılamaz. Eğer öyleyse, portalı keşfeden kişi, onun ayrılmaz bir parçası olan John Malkovich’in zihninde eşit haklara sahip değil mi?

Portal, JM’nin zihnine götürür. Beynine yol açtığını kanıtlayabilir miyiz? Bu kimlik otomatik mi? Tabii ki değil. Bu, dualizmin kalbindeki eski psikofiziksel sorudur – hala çözülmekten uzaktır. Bir MIND telif hakkı veya patentli olabilir mi? Eğer kimse bilmiyorsa akıl NEDİR – nasıl yasaların ve hakların konusu olabilir? JM, portal yolcuları tarafından rahatsız edilirse, davetsiz misafirler – kesinlikle yasal rücu hakkına sahiptir, ancak mülk sahibi olma ve ondan yararlanma haklarının uygulanması yoluyla değil. Konusu (zihin) bir muamma olduğu için bu haklar ona hiçbir çare sağlamaz. JM, Craig’i ve müvekkillerini zihnine yetkisiz ziyaretler (izinsiz giriş) nedeniyle dava edebilir mi? Dahası, portalın O’nun zihnine götürdüğünü, ziyaret edilenin O’nun zihni olduğunu kanıtlayabilir mi? Birinin bir başkasının zihnini ziyaret ettiğini kanıtlamanın bir yolu var mı? (Bkz: “Empati Üzerine”).

Ve eğer kişinin beyni ve zihni üzerindeki mülkiyet hakları sağlam bir şekilde kurulmuşsa – telepati (eğer kanıtlanırsa) yasal olarak nasıl tedavi edilecek? Yoksa zihin okumak mı? Rüyaların kaydı mı? Sadece bir ziyaret ile ev sahibi üzerindeki etkinin uygulanması ve onun manipülasyonu (zaman yolculuğunda benzer sorular ortaya çıkar) arasında bir ayrım yapılacak mı?

Film, merak uyandıran ve ürkütücü arasındaki çizgiyi tam da bu noktada kesiyor. Dürtülerine karşı koyamayan usta kuklacı, John Malkovich’i manipüle eder ve sonunda onu tamamen ele geçirir. Bu o kadar açık bir şekilde yanlış, o kadar açıkça yasak, o kadar açıkça ahlaksız ki, film acil müphemliğini, gerçeküstü ahlaki manzarasını kaybediyor ve başka bir banal durum komedisine dönüşüyor.

Çevrimiçi Etkinlik Biletlerinin Avantajları

Günümüzde internet, etkinlik ve konser biletlerinin alım satımında çok önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle tükenmiş spor oyunları, müzik konserleri ve popüler oyunlar için yaklaşık 10-12 milyar dolarlık etkinlik bileti pazarından oluşuyor. Online bilet pazarı, size bu etkinlik biletlerini çok rekabetçi fiyatlarla büyük bir kolaylıkla sağlayan profesyonel brokerleri içerir.

Boston Celtics Biletleri, New Jersey Nets Biletleri, New York Knicks Biletleri, Philadelphia 76ers Biletleri, Toronto Raptors Biletleri, Chicago Bulls Biletleri, Cleveland Cavaliers Biletleri, Detroit Pistons Biletleri, Indiana Pacers Biletleri ve Milwaukee Bucks gibi çeşitli etkinlik biletlerinin çevrimiçi olarak bulunabilirliği Biletler vs. deneyiminizi daha keyifli hale getirdi. Bilet almak veya istediğiniz koltuğun müsaitliği için oraya zamanında ulaşmak için endişelenmenize gerek yok. Bu çevrimiçi brokerler, tüm etkinlik izleme deneyimini gerçekten çok daha kolay ve ilginç hale getirdi.

Tıpkı diğer çevrimiçi pazarlar ve hisse senedi ticareti sektörlerinde olduğu gibi, İnternet’in de bilet sektörü üzerinde büyük bir etkisi oldu. Artık bileti fiziki olarak almanıza gerek yok ama bakmanız gereken tek şey sitenin güvenilirliği, seçim ve fiyatlandırma. Hemen hemen her türlü etkinlik için (Atlanta Hawks Biletleri, Charlotte Bobcats Biletleri, Miami Heat Biletleri, Orlando Magic Biletleri, Washington Wizards Biletleri) online bilet alabilirsiniz.

Tabii ki, en büyük fayda sağlayanlar bizim gibi tüketiciler. Artık fiyatları anında karşılaştırabilir, eskiden yalnızca önemli birini tanıyan veya sezonluk biletleri olan, sıcak bahşiş alan veya bir şekilde “bilgi sahibi” kişiler için olan harika koltukları bulabiliriz. Başka ne yapabilirdik? Başka yol yoktu.

İnternetten nasıl bilet alacağınız konusunda başka bir endişeniz olabilir mi? Aynı zamanda çok basit bir işlemdir. Biletleri tıpkı başka bir meta, örneğin çevrimiçi bir kitap satın aldığınız gibi çevrimiçi satın alabilirsiniz. Her şeyden önce, istediğinizi satan bir web sitesi bulun, kredi kartı ve kargo bilgilerinizi girin ve işlem tamam. Etkinlikten haftalar önce gişeye gidip biletler ilk satışa çıktığında sırada beklemekle karşılaştırıldığında, çevrimiçi satın almak çok daha iyi.

Ayrıca ikincil çevrimiçi pazarlar da vardır. Bu web siteleri zaten tükenmiş biletleri satıyor. Bazen ikincil çevrimiçi bilet pazarındaki fiyatların görünen değerinden biraz daha yüksek bulabilirsiniz. Bunun nedeni servis ücretlerinin eklenmesidir. Zaten tükenmiş konserler için kolaylık ve bilet satın alma fırsatı için ödeme yapmanız gerekiyor.

O halde en sevdiğiniz etkinliğin (Toronto Raptors Biletleri, Chicago Bulls Biletleri, Cleveland Cavaliers Biletleri, Detroit Pistons Biletleri, Indiana Pacers Biletleri, Charlotte Bobcats Biletleri, Miami Heat Biletleri, Orlando Magic Biletleri ve Washington Wizards Biletleri) çok daha kolay bir şekilde keyfini çıkarın. . Chicago Bulls Biletleri, Boston Celtics Biletleri, Cleveland Cavaliers Biletleri, Detroit Pistons Biletleri, New Jersey Nets Biletleri hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.ticketamerica.com

Kara Noel film incelemesi

Bu şenlikli korku şenliği, başlangıçta beklediğimden hoş bir sürpriz oldu. Bu başka bir korku yeniden çevrimi (‘Final Destination’ın – harika bir filmin arkasındaki insanlardan), ancak diğer pek çok kişiden farklı olarak; koz bulmayı başardı; ‘The Texas Chainsaw Massacre’ gibi. Bu, Bob Clarke’ın 1974 tarihli klasik slasher filmi ‘Black Christmas’ın yeniden çevrimi; bu aslında John Carpenter’ın ‘Halloween’inden dört yıl önce geldi. Bazı hayranlar, orijinal slasher hareketi olduğunu iddia ediyor.

Dışarıdan, bu, “kapıdan çıkmak yerine merdivenlerden yukarı koşan bir grup güzel kızı hackleyen bir psikopat var” temelinizden sadece bir başkası gibi görünüyor ve bir dereceye kadar bu doğru, bu böyle. ilginç ve izlemesi çekici olan aktarılır.

Hikaye: Çılgın katil Billy Lenz, psikiyatri koğuşundan kaçar ve Noel’de tacize uğradığı çocukluk evine gitmeye kararlıdır. Sorun şu ki, yıllar sonra ve ev artık bir Sorority evi. Noel Arifesi ve Melissa (Michelle Trachtenberg, ‘Buffy the vampire slayer’ şöhreti), Heather (Mary Elizabeth Winstead, ‘Final Destination 3’), Dana (Lacey) dahil olmak üzere genç/korku kızı yıldızlarından kim onu ​​karşılamak için orada. Chabert, ‘Mean Girls’) ve Kelli (Katie Cassidy, ‘Bir yabancı çağırdığında’ yeniden çevrimi.)

Bu film aslında oldukça iyi, içinden geçen ve korkulara ışıltı katan sürekli bir izleniyor hissi var ve tansiyon yüksek tutuluyor. Aktrisler, zaman zaman bazı korkunç sözler söyleseler de, bazı iyi şeyler de söylüyorlar. Oyunculuk iyi ve başroldeki kadınların çoğu yıldız ve çoğu da korku yıldızı olduğu için seyirci hangisinin jeneriğe çıkacağını tahmin edemiyor. Olay örgüsü iyi bir şekilde kurgulanmıştır ve katil önce kızlara telefon edip sonra onları ortadan kaldırmaya başladığı için artan bir gerilim vardır.

Orijinal ‘Cadılar Bayramı’na benzer bir hikaye, bir katilin tatil için eve gelmesiyle, aynı zamanda katilin evin her yerinde kızları izlerken benzer birçok P.O.V çekimi var. Noel teması olay örgüsüne güzel bir şekilde akıyor ve bazı yerlerde (özellikle Billy Lenz’in çocukluğuna geri dönüşler) yönetmen Tim Burton’ın hayalini kuracağı bir şey gibi geliyor. Film, biz ilerledikçe daha da karanlıklaşıyor, bazı çok şiddetli sahneler var ve Shirley Walker’ın müziği harika; korku ve Noel’i tek bir çarpık melodide yakalamak. Ayrıca, boyunca (Noel’den dolayı) kırmızı ve yeşil aydınlatma kullanımı çok havalı ve harika bir atmosfer yaratıyor.

Bir Sorority evinde geçmesi ve bu artık 1974 olmaması nedeniyle, bazı diyaloglar onu kesmiyor. Bu kızların çoğunun, 2007’de “kız kardeşlerini” inandırıcı bulamadıkları için çılgın bir seri katille evde kaldıklarını hayal edemiyorum – üzücü ama gerçek. Ne yazık ki, zorunlu duş sahnesi var ama heyecan için değil korkutmak için kullanılıyor ve bu yüzden işe yarıyor.

En başından beri, bu sizin her zamanki gibi değil, aslında bir geçmiş hikayesi var ve kendimizi bazı karakterleri önemserken buluyoruz, örneğin, Katie Cassidy’nin canlandırdığı Kelli harika. ; artı ‘Vampir avcısı Buffy’deki Şafak’tan nefret ettiyseniz – bu filme bayılacaksınız.

Blades of Glory – İnceleme

30 Mart 2007’de vizyona girecek olan Dreamworks’ten Blades of Glory, Josh Gordon ve Will Speck tarafından yönetilen ve Ben Stiller tarafından üretilen bir spor komedisidir.

Will Ferrell ve Jon Heder, bu filmde rollerini yapmak için bir boşluktan yararlanan baş “çift”, yani “Kick Biraz Buz”.

O halde, rekabete dayalı artistik patinaj dünyasına hoş geldiniz – ve tüm bu tutkusu ve gücü, kupayı çalmayı amaçlayan ve tüm ihtimalleri yenen alışılmadık bir çift tarafından yaratıldı. Birlikte paten yapan iki adam – Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) ve Jimmy MacElroy (Jon Heder) – artistik patinaj tarihindeki ilk erkek çift oldular!

Aintitcool.com’un belirttiği gibi, ‘ilk kez artistik patinaj nihayet izlenebilir hale geldi. Ayrıca, komik.

Blades of Glory, 30.000 taraftarın önünde birbirleriyle kavga ettikten sonra altın madalyaları ellerinden alınan ve bir ömür boyu rekabetçi buz pateninden yasaklanan iki rakip figür patenci (Ferrell ve Heder) hakkındadır.

Üç yıl sonra, biri kilolarca daha ağırken diğeri hala kız gibi ama yine de “sıcak” değil. Her ikisi de benzerliklerini olduğu kadar farklılıklarını da bir kenara bırakmayı kabul ediyor – ikisi de erkek! –ve çiftler artistik patinaj kategorisinde rekabet etmelerini sağlayacak bir boşluktan (özel olarak film için oluşturulmuş) yararlanın.

Bu kategori, elbette, genellikle karşı cinsten çiftler için ayrılmıştır ve bu ikili, Stranz (Will Arnett) ve Fairchild (Amy Poehler) gibi sanatta çok daha deneyimli rakiplerinin şiddetli rekabetiyle yüz yüze gelmelidir. amansızca rekabetçi hüküm süren şampiyon çifti.

‘Amy Poehler ve Will Arnett (kötü erkek ve kız kardeş figür patencileri olarak) içinde bulundukları hemen hemen her sahneyi çalmayı başarıyorlar. Komik bir buz pateni kovalamacası ve bazı çok komik buz rutinleri (ki bunu yapmayacağım) gibi gerçekten harika anlar var. Yağlamalamak). Buz pateni hiç sıkıcı olmadı. Kostümler de onları giyen insanlar kadar komik, özellikle de Poehler ve Arnett’e verilen kıyafetler. Ayrıca Jenna Fischer hiç bu kadar seksi görünmemişti. Purr-Rawrr.’

Bu çok komik film hem Los Angeles, California hem de Montreal, Quebec (Kanada)’da çekildi.

Bollywood aktris sıcak ve seks ve göğüs arası resim ve videolar

Gerçek tanımının yanı sıra seks, tüm dünyanın her alanında önemli bir ağırlık taşır. Siyaset, din, spor, ekonomi, eğitim ve eğlence dışında birçok alanda insanların söylemlerini etkiliyor. Benzer şekilde Bollywood, bollywood seksinden büyük ölçüde etkilenir, Boobs ve bollywood’un en seksi aktrisleri, kıvrımlı vücutlarıyla tanınan ve bollywood filmlerinde ciltlerinin çoğunu açığa çıkaran harikalar yaratıyor.

Çarpıcı Priyanka Chopra, uzun bacaklı Shilpa Shetty, ganimet Ayesha Takia, şehvetli Bipasha Basu, muhteşem Malaika Arora, çarpıcı Katrina Kaif ve hatta bloktaki yaklaşan bayan ve şehvetli Jia Khan gibi muazzam bollywood bebekleri, seksilikleri ve baştan çıkarıcılıkları ile tanınırlar. bollywood.

Tüm zamanların haber vızıltısı Mallika Sherawat, seksi vücudu ve cildini göstermesiyle bollywood’da seçkin bir figür. Cinayet gibi ateşli ve baharatlı filmlerden Mallika, bollywood göğüslerini öne çıkarmak için bir trend belirlemişti. Bollywood göğüslerini açığa çıkarmak, artık bollywood’un en seksi aktrislerinin, dergilerde gösteriler veya bollywood çıplak fotoğraf çekimi gibi çeşitli durumlarda kendilerini çıplak bollywood olarak öne çıkarmak gibi çeşitli modları benimsediği anlık popülerlik kazanmada hayati bir unsur haline geldi.

Diğer bollywood seksi aktrislerinden farklı olarak Kim Sharma, Maxim dergisi tarafından bollywood seksi ve seksi bir bebeğe yaklaştı ve ondan bollywood göğüslerini göstermesi istendi. Ama bomba kaçtı ve teklifi reddederek evine geri döndü. Vikram Bawa, elinden geldiğince açıklayıcı bir poz vermesini ya da dergisinin ön kapağı için çıplak bollywood çekimleri yapmayı denemesini istedi. Bir noktada bu göz kamaştırıcı aktris Bawa’yı bollywood göğüslerini sadece zevk için göstermek istediği için suçladı.

Manşetlere çıkmak veya kendilerini tanıtmak için bollywood’un en seksi kadın oyuncuları göğüs büyütme ameliyatına gitmekten çekinmiyorlar. Bir rapora göre, cızırtılı Bipasha’nın büstü çizgisi 3 inç daha arttı. Bollywood göğüslerini çokça teşhir ettiği Jism filmindeki rolü için bu ameliyatı oldu. Bu seks bebekleri hem ekranda hem de ekran dışında göğüslerini seksi bir şekilde öne çıkarıyor. İki kız kardeş Malaika Arora Khan ve Amrita Arora Khan da cesur pozları ve görünümleriyle tanınıyor. Yaşlı olan, yakın zamanda vizyona giren Welcome filminde bollywood bikinisiyle görüntülendi. Bollywood bikinisinde en çok duyulan isim, ekranda çoğunlukla bikiniyle bollywood göğüslerini açığa çıkaran Celina Jaitley’dir. Koena Mitra, Kim Sharma, eşya kızı Rakhi Sawant, Bipasha Basu, Ayesha Takia, Mallika Sherawat gibi Bollywood aktrisleri, en seksi bollywood göğüslerine sahip olduklarıyla tanınırlar.

Bollywood’un en seksi aktrislerinin bollywood göğüslerinin varlığı mevcut bir trend değil ama efsanevi Raj Kapoor’un altın çağından beri hüküm sürüyor. Mera Naam Joker, Satyam shivam Sundaram, Ram Teri Ganga Maili ve Prem Rog gibi büyük hitlerinde, aktrisler Bollywood Göğüslerini, göğüslerini gösterecek şekilde giyinmişlerdi. Esha Deol ve Malaika Arora Khan gibi bollywood güzelleri tarafından sadece Bayan Bikini Hindistan yarışması için iki parça halinde rampada yürümek için geri çevrildikten sonra, listedeki bir sonraki isim etkinlikte sıcak numaralar sergileyecek olan Neetu Chandra. en çok beklenen olayda biraz cazibe eklemek için bollywood bikini giymek. Bollywood seksi, bollywood çıplakları, bollywood aktrisleri, seksi bollywood sahneleri hakkında daha fazla bilgi için sayfayı ziyaret edin:

Eve Gerçek Bir Amerikan Kahramanı Getirin

40 yıl boyunca kötü adamlarla savaştıktan sonra, Hasbro’nun kendi Amerikan kahramanı G.I. Joe sonunda eve geliyor – DVD’deki ilk uzun metrajlı CGI uzun metrajlı filmi olarak.

Paramount Home Entertainment ve Hasbro tarafından size sunulan “G.I. Joe: Valor Vs. Venom”da, popüler karakter dünyayı tam bir yıkımdan korumak için yola çıkıyor. Bir kez daha, şiddetli savaş becerilerine sahip durdurulamaz askerlerden oluşan bir orduyu serbest bırakan kötü Kobra ile karşı karşıya geliyor.

Bu zorlu ordunun lideri, G.I.’nin DNA’sı kullanılarak yapılmış bir yaratık olan kötü şöhretli Venomous Maximus’tan başkası değildir. Joe’nun kendi Komutanı General “Hawk” Abernathy’nin yanı sıra evrendeki en korkunç yaratıklardan bazılarınınki. Kobra’nın ordusunu yenmek ve kendi Komutanını bu tüyler ürpertici kaderden kurtarmak için G.I. Joe’nun tüm bilimsel ve kahramanca becerilerini toplaması gerekiyor.

G.I.’nin 40. yıldönümü münasebetiyle. Joe karakterinin DVD’si, sadık hayranları için bir takas kartı oyun rehberi, bir CD-ROM oyunu ve filmin yaratılışına dair sahne arkası bir bakış da dahil olmak üzere tonlarca özel özellik içeriyor.

Ayrıca karakter profilleri arasında gezinebilir, bir Valor vs. Venom müzik videosuna geçebilir ve çizim tahtasından filme karşılaştırmaya göz atabilirsiniz.

Eğer matematik yapıyorsanız, G.I. Joe, 1964’te 21 hareketli parçası olan erkekler için 11 1/2 inçlik bir bebek olarak piyasaya çıktı. “G.I. Joe’nun Hikayesi” filminin yayınlanmasından sonra, dünyanın ilk “aksiyon figürü” oldu.

Karakterin zorlukları çoğunlukla kötü Kobra Komutanı G.I. Joe ayrıca 1992’de Uyuşturucu Ortadan Kaldırma Gücü’nün büyüyen uyuşturucu sorunuyla mücadele etmesine yardım etmesi için çağrıldı. Çocuklara uyuşturucu kullanımının tehlikelerini öğretmek için karakter kullanılarak okul içi programlar başlatıldı.

Her yaştan çocuklar için önemli derslerin yanı sıra tarihle dolu G.I. Joe, yıllar boyunca asıl görevini – dünyayı kötülükten korumak – gözden kaybetmeden kendini yeniden icat etmeye ve modernize etmeye devam etti.

Artık sürekli gelişen G.I.’nin gelecekteki hayranlarıyla paylaşmak için “G.I. Joe: Valor vs. Venom”daki bu zamansız karakteri eve götürebilirsiniz. Gençleri ve yaşlıları eğitme mücadelesine hala hazır olan Joe.

Artık mağazalarda, “G.I. Joe: Valor vs. Venom” PG olarak derecelendirildi ve yaklaşık 20 $ perakende fiyatı var. – NU

Bruce Lee – Ejderha Girin

BRUCE LEE

EJDERHAYA GİR
KÜÇÜK BİLİNEN GERÇEK
ÖNLEYİCİ YUMRUĞUN YOLU
BİR SAVAŞÇININ YOLCULUĞU
SON AYAKTA KALAN ADAM
ÖLÜM OYUNU
NUNCHAKU
Hiddetin Yumrukları
LANET
İMKANSIZ GÖREV
SESSİZ AMA ÖLÜMCÜL
ELVIS & BRUCE
EJDERHA

“Yararlı olanı özümseyin. Yararsız olanı atın. Size özel olanı ekleyin”
– Bruce Lee

EJDERHAYA GİR

Bruce Lee Jun Fan Yuen Kam, 1940 yılında ejderha yılında ve sabah 6 ile 8 arasında ejderha saatinde doğdu.

KÜÇÜK BİLİNEN GERÇEK

Bruce’un soyları Çinli ve Almandı. Annesi Alman-Çin terbiyeli iken babası Çinli idi. Annesi Çinli, babası Almandı.

ÖNLEYİCİ YUMRUĞUN YOLU

Kesen Yumruğun Yolu olarak da bilinen Jeet Kune Do, Bruce Lee’nin kişisel dövüş sanatı tarzıydı. Dövüş sanatları teknikleri ile daha esnek ve pratik olma düşüncesiyle geliştirmiştir. Bunu yaparken, genellikle 20. yüzyılın en büyük dövüş sanatçısı olarak kabul edildi.

BİR SAVAŞÇININ YOLCULUĞU

Onun Jeet Kune Do eğitimi, en yüksek talepte bir primdi ve saatte 275 $ gibi şaşırtıcı bir emir verdi. Öğrencileri, Kareem Abdul-Jabar, Steve McQueen, James Coburn, Joe Lewis ve Chuck Norris gibi Hollywood’un en seçkinlerinden oluşuyordu.

SON AYAKTA KALAN ADAM

Birçok yönden, ünlüsü ona, film ekstraları ve ona yaklaşabilecek diğer erkekler tarafından sürekli olarak meydan okunduğu için canlandırdığı karakterlere paralellik verdi. Birçoğu denedi, ama asla dövülmedi.

ÖLÜM OYUNU

Son filmi “Ölüm Oyunu”ydu ve sesli çekilen tek filmiydi. Daha önceki filmleri sessiz çekildi ve sesler daha sonra dublajlandı.

NUNCHAKU

Nunchaku, Bruce Lee’nin tercih ettiği el silahıydı ve bir çift kullanırken yenilmez bir güçtü. Efsanevi rutinini karate ustası Hidehiko “Hidy” Ochiai’nin talimatıyla geliştirdi. İki adam ilk olarak 1960’ların ortalarında Los Angeles YMCA’da bir araya geldi.

Hiddetin Yumrukları

Bruce Lee’nin nihai sırrı, yıldırım hızındaki hızıydı. Göstermek için, bir kişinin madeni parayı tutmasını ve elini madeni paranın etrafına kapatmasını sağladığı bir numara geliştirdi, ancak bunu yapmadan önce Bruce, madeni parayı çabucak çıkarır ve çoğu zaman katılımcı ne olduğunu bile anlamadan başka bir taneyle değiştirirdi. Ellerini açtıklarında, yeni madeni para olacaktı.

LANET

Çoğu kişinin bildiği gibi, Bruce Lee’nin ölümü olağanüstü derecede tuhaf olarak kabul edildi. Birçoğunu sevilmeye motive eden şey, iblisler veya kötü ruhlar için Japonca bir terim olan “Oni” nin eseriydi. Bu lanet görünüşe göre aktör oğlu Brandon Lee’ye taşındı.

İMKANSIZ GÖREV

Bir röportaj sırasında besteci Lalo Schifrin, Bruce’un sık sık “Görevimiz Tehlike” TV Şovu film müziği eğitimi aldığını açıkladı.

SESSİZ AMA ÖLÜMCÜL

Bir başka şöhret iddiası da Bruce’un “The One Inch Punch” adlı bir teknikte ustalaşmasıydı. Bununla, yumruğuyla hedefinden sadece bir inç uzaktayken yıkıcı bir vücut yumruk atabilirdi.

ELVIS & BRUCE

Elvis Presley ve Ed Parker’ın 1973 ve 1974’te inşa ettikleri bir evcil hayvan projesi filmi vardı, ancak 2003’te görüntülerin yeniden ortaya çıktığı zamana kadar aniden unutuldu. Film, temelde dövüş sanatları uzmanlarından oluşan bir gruptur. Oyuncu kadrosu, dönemin dövüş sanatları dünyasından bir ‘kim kim’ gibi okunuyor ve filmde yer almasa da Bruce Lee’nin 20 dakikalık daha önce hiç görülmemiş görüntüleri de bu kayıp görüntüyle keşfedildi.

EJDERHA

20 Temmuz 1973’te vefat ettiğinde Bruce Lee sadece 32 yaşındaydı ve 5’7″ ağırlığındaydı ve 128 kiloydu. Boyu küçük olabilirdi ama tüm zamanların en büyük film yıldızlarından ve en başarılı dövüş sanatçılarından biriydi. modern tarih.

Sinema – Koleksiyoner İçin Film Afişleri

The İndirimMoviePosters Mağazasında, piyasadaki tonlarca film afişiyle poster toplamanın kolay olduğunu göreceksiniz. Film afişlerinden oluşan geniş yelpazemiz, 1916 kopyadan piyasaya sürülmek üzere olan film afişlerine kadar çeşitlilik gösterir. İndirimli fiyatlarımız sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Arkadaşlarınız arasında <a href=”http://www.discount-movie-posters.com/science-fiction-movie-posters.html” target=_blank”> asan ilk kişi olmak istiyorsanız, bilim kurgu film afişleri</a>, fiyatları çok uygun olduğu için koleksiyonunuza bir afiş eklemek için şimdi mükemmel bir an!Bu film afişleri klasik film afişleri olarak kabul edilebilir ve tıpkı bir ilk <i>Yıldız Savaşları</i> film afişi.

Film yıldızının film afişleri koleksiyonu çok moda. İhtiyacın var mı
Clint Eastwood gibi <a href=”http://www.discount-movie-posters.com/hollywood-movie-posters-of-actors.html” target=_blank”>Hollywood film afişleri</a>, Clark Gable, Paul Newman, Sylvester Stallone veya George Clooney mi yoksa Nicole Kidman, Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Jennifer Aniston veya Reese Witherspoon gibi aktrislerin film yıldızı posterlerini mi tercih edersiniz?

>Klasik eski film afişleri kataloğumuzda bulacaksınız, sitemiz Fransız klasik film afişlerini, İtalyan eski film afişlerini, Klasik Meksika film afişlerini, Eski Rus film afişlerini ve Alman klasik film afişlerini içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tarih meraklıları için her ülkenin sinema dönemi hakkında arka plan bilgisi var ve bu bilgiler sanatçıları ve stilleri içeriyor.

Vintage ABD film afişleri dizinimize hem yeni çıkanlar hem de klasikler olan Batı Film Afişleri dahildir.
Batılıların posterleri genellikle ilginç manzaralar veya aksiyon fotoğrafçılığı için satın alınır.

Film ve film yıldızı posterleri toplamakla ilgileniyorsanız, film posterlerinizi nasıl restore edip koruyacağınız konusunda eğitimli olmak çok önemlidir.

<ul><LI>Film afişleri ticarileştirmek için geliştirilmiştir ve ince, asitli kağıda basılmıştır. Bir süre sonra bu asitler film afişinize zarar verecek. Bu nedenle, kimyasal stabilizasyon, pH seviyelerinin belirlenmesi ve pH seviyelerinin incelenmesi gibi film afişi bakım teknikleri, öğrenilmesi gereken temel yöntemlerdir.

<LI>Film afişi koruma çerçevesi, çerçeveleme sürecinde kullanılan tüm materyallerin afişin bütünlüğünü tehlikeye atmadığı zaman ortaya çıkar.

<LI>Afiş rekonstrüksiyonu ile ilgili Değerli posterler düzensizliklerle gelebilir. Restorasyon uzmanları, düzensizlikleri düzeltebilir ve muhtemelen yırtılmış parçaları orijinal durumlarına göre onarabilir. </li></ul>

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *